Faturalı Hatlara Kredi İmkanıyla Cep Telefonu Alma

Faturalı Hatlara Kredi
Faturalı Hatlara Kredi

Faturalı Hatlara kredi  ile Nakit ihtiyacınızı 10 DK içinde karşılayabilirsiniz. 

  • En az 6 ay Faturalı Cep Telefonu kullananlar cihaz alıp satmak sureti ile Nakit temin edebilirler.

Faturaya Kredi

Faturaya Kredi Almak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

Faturaya kredi ile cihaz satın almak, özellikle geleneksel bankacılık yöntemlerinden yararlanmak istemeyenlerin yararlandığı bir hizmet olarak öne çıkar. Operatör firmaları tarafından sağlanan hat ya da fatura üzerine kredi seçenekleri, hem ödeme kolaylığı açısından hem de faiz oranları açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu doğrultuda hat üzerinden cep telefonu hattı ile kredi almak isteyenler, kredilerini tarifeye ek olarak yapılandıracaklarından hem kullanım tarifelerini hem de cihazlarını doğru seçmeye dikkat etmelidirler.

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu İçin Doğru Tarife Yapılandırması

Faturalı hat üzerinden kredi almak isteyenlerin dikkat etmeleri ilk başlıklardan bir tanesi, öncelikli olarak tarife seçimi konusudur. Tarife seçimi kredi paketine ekleneceği için ve belirlenen zaman diliminde taahhütlendirileceği için, kullanıcı hem hesaplı hem de ihtiyacına yanıt veren tarif seçmelidir. Bunun yanı sıra tarife seçimi, özellikle satın alınacak olan cihazın aylık kredi ödemesi üzerine fazla yük bindirmemeli. Bu doğrultuda, fiyat açısından uygun kullanım sağlamalıdır. Bir diğer doğrultuda, faturalı hat üzerinden kredi başvurusu belirlenecek olan kullanım tarifesinin taahhüt süresi gibi etkenler de dikkate alınmalıdır.

Bütçeye Uygun Cihaz Seçimi

Mobil tarife üzerinden kredi almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli başlık ise cihaz seçimidir. Faturalı hat üzerinden cihaz alacak olanlar tercih edecekleri cihazın öncelikli olarak fiyat yapılandırmasını sonra da vade seçeneklerini dikkate almalıdır. Ve bütçeye uygun paketlerden yararlanmalıdır. Faturalı hat üzerinden kredi almak 24 aya kadar varan vade seçenekleri sunduğundan kullanıcılar, farklı cihaz seçeneklerine en uygun ödeme yöntemleri ile sahip olabilmektedirler.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatta Kredi Sistemi Güvenilir Mi?

Tüm bunların yanı sıra bütçeye uygun cihaz seçimi kapsamında, satın almak istedikleri cihazın fiyatını vade seçeneklerini optimize ederek kendi bütçelerine göre yapılandırabilmektedirler. Bu doğrultuda tercih edilen cihazın fiyatı ne olursa olsun, faturalı hatla kredi almak isteyenler 24 aya varan vade seçenekleri ile daha uygun ödeme planları tercih edebilmektedirler.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Ödemeleri ve Kredi Notu

Faturalı hatlara kredi almak isteyenlerin bir diğer dikkat etmesi gereken başlık ise kredi ödemeleridir. Mobil hat üzerinden kredi ile cihaz aldıktan sonra, hem kredi tutarını hem de cihaz tutarını aynı fatura üzerinden ücretlendirilir. Aylık olarak yapılandırılan bu ödeme düzeni doğrultusunda daha önceden belirlenen ödeme tarihlerinin ihlal edilmesi durumunda kişinin kredi notu etkilenir. Mobil hatla kredi alacak olan kişilerin vade planları kapsamında belirlenen son ödeme tarihlerine dikkat etmeleri, daha sonradan yapacakları faturalı hatla kredi başvurusu ya da geleneksel banka kredisi başvuruları kapsamında kredi notu için olumlu etki edecektir.

Faturalı Hat Kredileri İçin Vade Süreleri

Yukarıdan anlatılan tüm detayların yanı sıra faturalı hat kredilerine başvuru yapacak olan kişiler, kredi ödeme planı ve vade süreleri gibi değişkenler konusunda da dikkatli olmalıdır. Örneğin, 6 aylık bir ödeme planı bazı kullanıcılar için zorlayıcı olabildiği gibi 24 aya varan vade seçenekleri de bazı kişiler için süreci uzatabilmektedir. Bu doğrultuda kredi başvurusu yapacak olan kişiler kendi bütçeleri doğrultusunda bir vade planı seçmeli ve ödeme planlarını da o şekilde yapılandırmalıdırlar. Kredi ödeme süreçlerinde vade planını doğru seçmek kullanıcılara ödeme kolaylığı sağlayabildiği gibi onların geleneksel bankacılık yöntemlerinin katı prosedürlerinden de kurtarmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Türk Telekom Kredi

Günün her anında lazım olmakta ve hayatı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Alışveriş, fatura ödemeleri, bankacılık işlemleri, Ofis işleri, eğitim programları ve daha binlerce uygulama akıllı telefonlar üzerinden insanların hayatını kolaylaştırmakta, zaman kazandırmakta. Dünyadan daha hızlı haberdar olmayı sağlamaktadır.

Cep Telefonu Fiyatları

Orta halli bir telefon almayı düşünün kişinin neredeyse bir asgari ücreti gözden çıkarması gerekmektedir. Oysa bu, kişinin aylık diğer ihtiyaçları da göz önünde bulundurulduğu zaman imkansıza yakındır. İşte Faturalı Hatlara Kredi imkanı sağlayan yerler sayesinde cep telefonu alınabilmekte, ödemeler ay ay gerçekleştirilerek daha rahat geri ödeme yapılabilmektedir.

En Güvenilir Faturaya kredi Veren Yerler

Faturaya kredi sağlayan yerler çok fazladır. Fakat bunlar arasında en güvenilir olanlar tercih edilmelidir. Çünkü dolandırıcılık olayları oldukça artmış, hemen her gün yüzlerce mağduriyet ortaya çıkar olmuştur. Bu yüzden Faturalı Hatlara Kredi  veren yerlerden cep telefonu almak isteyenlerin ilk olarak operatör bayilerini tercih etmesi gerekir.

Bunun yanında bazı elektronik mağazaları, beyaz eşya mağazaları da operatör şirketleriyle anlaşmalı olarak faturaya kredi imkânı sağlayarak cep telefonu satışı yapabilmektedir. Dolandırıcıların oyununa gelmemek için kesinlikle kurumsal bir işletme tercih edilmelidir. Bu sayede hem ne alıp ne ödeyeceğinizi bilirsiniz hem de telefonunuzun arkasında bir kurum olduğunu bilir, kullanırken kendinizi güvende hissedersiniz.

Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerlerde Taksit Sayısı

Faturaya kredi veren yerler, faturalı hat üzerine kredi imkânı sağlamaktadırlar. Dolaysıyla ödemelerinizi ay ay telefon faturanıza veya internet faturanıza yansıtmaktadırlar. Fakat şunu da akıldan çıkarmamak gerekir ki yasa gereği Cep Telefonuna Kredi verip cep telefonu satan yerler en fazla 12 taksit yapabilmektedirler. Dolaysıyla aylık ne kadar ödeme yapabileceğinizi göz önünde bulundurarak almak istediğiniz telefonu ona göre seçmelisiniz. Telefon ücretinin maksimum 12’ye bölüneceğini bilerek hesaplama yapmanız, çıkan aylık ödemenin bütçenizi sarsmamasına dikkat etmeniz gerekir. Hesabınızı iyi yaptığınız ve güvenli bir satıcı bulduğunuz taktirde istediğiniz telefona rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Şirketimizle iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edin.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi İmkanı ile Neler Yapılabilir?

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*