Cep Telefonuna Kredi

cep telefonuna kredi
cep telefonuna kredi

Telefon günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarının başında gelmektedir. Dünyada teknoloji sürecinin ilerlemesi her sektörü olduğu gibi iletişim sektörünü de yakından etkilemiş ve birçok iletişim alışkanlığını değiştirmiştir. İletişim alanında gerçekleştirilen en büyük yeniliklerin başında şüphesiz haberleşme şeklinin değişmesi gelir. Telefon ile haberleşme sayesinde artık insanlar sevdikleri ile hiçbir mesafe gözetmeden istedikleri zaman istedikleri an görüşebilmekte böylelikle iletişim oldukça hızlı bir şekilde sağlanabilir hale gelmektedir. Cep telefonuna kredi imkanı ile yeni bir cep telefonu almak artık çok kolay.

Faturaya Kredi

Telefon yalnızca iletişim kullanılmıyor

Telefon yalnızca iletişim için değil günümüzde birçok iş alanında da oldukça yaygın kullanılan bir cihaz konumundadır. Telefon kullanımı sayesinde acil iş evrakları telefon üzerinden düzenlenebilmekte ve iletilmesi gereken yerlere ivedilik ile iletilebilmektedir. Tüm bu sağlamış olduğu avantajlar ve kapsamlı kullanım alanları sebebi ile telefon insan hayatının vazgeçilmezler i arasında yerini almayı başarmıştır.

Telefon almak için ise bireyler kimi zaman nakit para miktarı yetiştirememektedir. Nakit paranızın yetişmediği zamanlarda ise Cep Telefonuna Kredi imkanı sayesinde telefon sahibi olabilirsiniz. Faturanız üzerinden ödeme yaparak birkaç ay içerisinde telefona sahip olabilir ve bu sayede tek seferde yüksek meblağda bir nakit paraya ihtiyaç duymazsınız.

Telefon Almak İçin Bankalarla Uğraşmaya Faturaya Kredi İmkanı ile Son

Bir telefon satın almak istiyor ve yeteri miktarda nakit paraya sahip değil iseniz ilk durağınız şüphesiz bankalar olur. Bankadan bir miktar kredi almaya çalışır, telefonunuzu ise bu şekilde almayı hedeflersiniz. Ancak banka size birçok prosedür çıkartır ve bu işlemin gerçekleşmesi bir zaman alır. Üstelik gerekli incelemelerden sonra banka size yeteri kadar güvenemez ise krediyi vermez. Ancak Cep telefonuna Kredi sisteminde hiçbir şekilde banka ile uğraşmanız gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken ilgili GSM operatörü ile görüşmek ve beğendiğiniz telefonu almak üzere müşteri temsilcisi ile irtibata geçmek olur.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatta Kredi Sistemi Güvenilir Mi?

Cep Telefonuna Kredi ile Ekstra Masraf Ödemeyin

Telefon almak için bankalardan kredi çekmeniz durumunda banka size belirli bir oran dosya masrafı ve sigorta talep edecektir. Bu masrafları alışverişten sonra ödemeniz istenecektir. Ancak Cep Telefonuna Kredi imkanında operatörleriniz sizden hiçbir şekilde ekstra masraf istenmez. Bu sayede oldukça kolay ve avantajlı bir şekilde yeni telefonunuzu satın alabilirsiniz.

Son zamanlarda sıklıkla duyulmaya başlanan cep telefonuna kredi almanın yolları nı bu yazımızda detaylandırıyoruz. Alternatif bir yol olması ve oldukça kolay basamaklardan oluşması nedeniyle birçok kişinin aklına gelen ama hakkında fazla bilgi sahibi olmaması nedeniyle vazgeçtiği bir kredi yöntemidir. Bundan dolayı cep telefonunuz vasıtasıyla kredi çekmek için bu işlemlerde size destek olacak firmalardan yararlanabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için hangi şartların olduğu ve hangi belgelerin istendiği gibi konularda bilgi sahibi olmak kredinizin alınmasında kolaylık sağlayarak sürecin daha olumlu ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Nasıl Kredi Alınır?

Cep telefonunuz üzerinden kredi almak için öncelikle en az 6 aydır faturalı bir hat kullanıyor olmanız gerekir. Fatura hattınızın kullanım süresinin uzun olması sizin açınızdan oldukça önemlidir. Çünkü uzun süre faturalı kullanım ve bundan doğan düzenli fatura ödemeleri oluşturulan müşteri puanınızın yüksek olmasına neden olur. Müşteri puanınızı bankaya kredi almak için gittiğinizde karşınıza çıkan kredi notu ile benzer şekilde düşünebilirsiniz. Ardından geriye kalan hangi operatörün hangi faiz oranı ile kredi sağladığına dair bir araştırma yapmanız gerekir. Araştırma sonucunda karar vermelisiniz.

İlginizi Çekebilir  2020'nin Yeni Kredi Trendi

Araştırma Aşaması

Faturalı hattınızın olması ve kredi almak istemeniz bunu kolaylıkla yapabileceğiniz anlamına gelmez. Özellikle araştırma aşamasından konusunda uzman firma tarafından destek almanız süreçten en düşük faiz oranı ile çıkmanıza olanak tanır. Bunun için bir çok operatörün sunduğu kampanyalar araştırılmalıdır. En uygun olan ve vade olarak en uzun süreyi sunan operatör tercihleri avantajları ve dezavantajları ile firma tarafından size sunulur. Buna bakarak karar verebilir ve işlemlerinizin hızlanmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Kredi Alınması

Kredinizin alınması temelde operatörden cep telefonu alınması olarak özetlenebilir. Bu şekilde alınan cep telefonu uygun faiz oranı ile faturanızın üzerine eklenir. Bu işlemleri mutlaka yetkili bayilerde yapmalısınız. Bunun için danışman firma size yardımcı olacaktır. En çok nakite dönüştürülme olanağı olan modeli almak ve en doğru telefon firmasına güvenmek gibi detaylar oldukça önemlidir. Alternatif kredi çekmek isteyenler için en mantıklı ve kısa yoldur.

cep telefonuna kredi
cep telefonuna kredi

Cep Telefonuna Kredi ile telefon almak artık mümkün oluyor. Kredi kullanmak bir ihtiyaç halinde herkesin ilk olarak aklına gelen yoldur. Akla gelen diğer yol ise bankadan kredi almaktır. Bankadan kredi almak için sağlanması gereken onaylar ve yerine getirilmesi beklenen şartlar vardır. Bunun için tüketiciler bu kadar şartı yerine getirmek, ardından da onay beklemek istemeyebilir. Onay alınması ise tamamen şans olarak değerlendirilebilir. Bunun yerine faturalı hattınızın olması halinde kolaylıkla kredi kullanma şansınızı deneyebilirsiniz. Faturaya kredi imkanı Ankara gibi büyük şehirlerde hızlı bir şekilde yayılmasına ve kullanılmasına rağmen hala diğer yerlerde detaylara çok hakim olan insan sayısı azdır. Yöntemin oldukça kolay ve kısa süreli olduğunu söylemek gerekir.

İlginizi Çekebilir  Hat Üstüne Kredi Nasıl Alınır?

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Telefon seçiminizden sonra onaylanması ve telefonun size teslim edilmesi ortalama 5 dakika sürecektir. Ödemeler ise telefon faturanıza ek olarak yansıtılır. Ortalama 6-12 aylık süreçte ödemelerin tamamlanması beklenir. Ödemeleri faturanıza ek olarak ödediğinizden dolayı oldukça pratik bir şekilde yararlanmış olursunuz. Ayrıca telefona ihtiyacınız olması halinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefondan ziyade nakite ihtiyacınız olması halinde ise telefonunuzu satabilirsiniz. Bunu engelleyen herhangi bir yasal durum yoktur.

Cep Telefonuna Kredi Avantajlı Mıdır?

Bankalar ile uğraşmak ve şartları yerine getirmek ile uğraşmazsınız. Ayrıca ödemelerinizin telefon faturanızın üzerine eklenmesi de büyük kolaylıktır. Bankanın faiz veya diğer dosya masrafları ile uğraşmanız da gerekmez. Onaylanması ve hattınıza tanımlanması 5 dakika kadar bir zaman alacaktır. Güvenilir ve yasal bir işlem olmasından dolayı da herhangi bir sorun yaşanması söz konusu olmaz.

Facebook sayfamızı takip edin.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*