Cep Telefonundan Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka kredisi bankaların sunmuş olduğu anında kredi ürünler içerisinde en çok kullanılan üründür. En kolay başvuru yolu ise kısa mesaj (SMS) ile kredi başvuru yöntemidir. Bankalar kredi kullandırırken müşterilerine ulaşmak için çeşitli yöntemlere başvururlar. Bu yöntemler ise telefon, internet, şubeler ve SMS yöntemidir. Kredi kullanmak için başvuru işlemini yapmadan önce yapılması gereken ilk konu ihtiyacınız olan para miktarını belirlemeniz gerekiyor. Belirlenen ihtiyaç tutarına göre gelir hesaplanır ve ne kadar kredi alabileceğiniz belirleniyor. Gelirinizden çok daha fazla olan kredi talepleri olumsuz yönde sonuçlanacaktır.

Faturaya Kredi

Cep Telefondan SMS ile Kredi Nasıl Alınır?

Günümüz zamanlarında bankaların en yaygın şekilde kullanmış olduğu anında kredi başvuru çeşidi ise SMS bankacılığıdır. SMS bankacılığı yöntemi ile yapılan başvurular daha hızlı sonuç veriyor. Sms yöntemi ile kredi başvurusu yapabilmek için telefonun mesaj kısmına girerek talep edilen kredi tutarı yazılır ve ilgili bankanın SMS bölümünden kredi başvuru numarasına kısa mesaj gönderilir.

Cep Telefonu İle Anında Kredi Veren Bankalar CEPTETEB

anında kredi
Anında Kredi

Faiz oran miktarı % 1,30 olup, aylık ödemeler için 184 TL’dir. Toplam geri ödemeler için 2 209 TL olup, kredi için masraf işlem tutarı alınmıyor.

EnPara.Com

Faiz oran değeri % 1,42 olup, aylık ödemeler için tutar 186 TL’dir. Toplam geri ödeme miktarı 2 228 TL ve kredi için masraf tutarı bulunmuyor. Bu hesaplamalar neticesinde; bazı cep telefonu satan işletmelerin bankalar ile birlikte yapmış oldukları anlaşmalar doğrultusunda özel oranlarla müşterilerine anında kredi imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir  Anında Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank Teknokredi

Türkiye ülkesinin başlıca teknoloji mağazalarından biri olan Teknosa ile ING Bank arasındaki anlaşma bünyesinde Teknosa’dan aldığınız 500 TL ile 15.000 TL tutarları arasındaki alışverişlerinize özel ING Bank ihtiyaç kredisi için anında başvuru yapabilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Dünyanın önde gelen teknoloji mağazaları olan Vatan bilgisayar marketlerinde cep telefonuna gelen taksit işlemlerinin kalkmasından sonra Odeabank ile bir anlaşma sağlayan Vatan bilgisayar mağazalarından alınan ürünler için ihtiyaç kredisine teşvik ederek müşterilerine taksitli telefon satma imkanı sunuyor. 8444’e kısa mesaj göndererek 3 ila 5 dakika süre içerisinde Odeabank ihtiyaç kredisi için başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Dikkat bu yazı sizin istediğiniz türden. Turkcell müşterilerinin maddi durumlarını ve ödeme imkânlarını araştırarak onların anında kredi ihtiyaçlarını karşılamakta ve kolay ödeme imkanları sunmaktadır. Fakat bunun için başvuru aşamaları çok bilinmiyor ve insanlar nereden başlayacağını anlayamıyor. Operatör Müşterileri borçları artmaması, ödeme kolaylıklarından faydalanmaları ve rahat etmeleri amacıyla yeni cihaz alımlarında operatörler aracılığı ile işlem yapmaya özen göstermektedir. Başvuru aşamalarında yönlendirmeler ve gerekli başvurularda yardımcı olunarak başvuru sürecinin sorunsuz devam etmesi operatörler tarafından sağlanmaktadır.

Vodafone Kredi İmkânı

Acil olarak yeni telefon almak isteyenler, nakit parası bulunmayanlar, kredi kartı kullanmak istemeyenler ve anında kredi ihtiyacı olanlar ilk soluğu banka da alsa da vodafone avantajlı kredi imkânları ile kefilsiz ve faizsiz geri ödemeli para sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını giderme yoluna başvurmaktadır. Bu durumda kredi başvurusu imkânı olmayanlar GSM operatörlerini denemektedir. Çoğu kişinin bu konular hakkında bilgisi olmaması dolayısıyla genellikle başarılı olamamaktadır. Bu noktada devreye giren Vodafone Kredi Ekibi en kolay ve en düşük geri ödemeli şartlar ile faydalanmanız için elinden geleni yaparak yardımcı olmaktadır.Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Dikkat

İlginizi Çekebilir  Kolay Kredi Almanın Yolları Nelerdir?

Türk Telekom Kredi İmkânı

Türk Telekom kredi imkânı sunan GSM operatörleri arasındadır. Kişilerin aylık gelirine göre karar verilmekte ve buna göre ödeme imkânları ve ödeme planı Türk Telekom tarafından çıkarılmaktadır. Bu kredilerin başvurularına ve geri ödemelerine destek olmak amacıyla operatör çalışanları müşterilerine yardımcı olmaktadır. Türk Telekom ve diğer GSM operatörlerinden yapmak istediğiniz kredi başvurularınızda operatör finans şirketleri size destek çıkıyor ve çalışmalarını sürdürüyor. Kredi başvuru evrakları, kredi başvurularınızın yapılması ve başvurularınızın onay takibi konusunda yardımcı olunuyor. Dosya masrafsız ödenen bu krediler 12 vadeli olarak çekilebilmektedir.

Facebook sayfamızı takip edin.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*