Vodafone Kredi

Vodafone faturalı hat sahiplerinin ödeme performansına bakarak yeni telefon ihtiyaçlarında nakit imkanı sunmaktadır. Güven ortamında gerçekleşen vodafone kredi tanımlanmış cihazlar için geçerlidir. Kaç yıldır Vodafone faturalı hat sahibi olduğu ve faturalarını düzenli ödeyip ödemediği de oldukça önemlidir. Vodafone faturalı hat sahibinin yaşı ve daha önce telefon veya tablet alıp almadığı gibi kriterler de göz önünde bulundurularak bir puan oluşturulmaktadır.

Faturalı Hatta Kredi Güvenli mi?

En yakın Vodafone bayisine gelerek vodafone faturalı hatta kredi işlemine başvurmak mümkündür. Vodafone faturalı hat üzerine nakit almak son derece güvenli olmakla birlikte herhangi bir dolandırıcılık söz konusu değildir. Faturalı hattın en az 6 aydır kullanılıyor olması ve faturaların düzenli ödeniyor olması şartı aranmaktadır.

Faturaya Kredi

Faturalı hat sahipleri vodafone faturalı hatta kredi için nüfus cüzdanları ile şahsen başvurmak zorundadır. T.C kimlik numarası ile işlem ve değerlendirme yapılmakta olup değerlendirme süreci bittiğinde puana göre kredi kullanımına izin verilmektedir. Özellikle kredi notu kötü olduğu için bankadan kredi çekemeyenler, Vodafone’nın tanımladığı faturalı hatta krediyi kullanmaktadır.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Başvurulur?

Faturalı hat üzerine akıllı telefon alma sadece Vodafone bayisinden yapılmaktadır. Bayide bulunan akıllı telefon fiyatları değişiklik göstermekte ve en yüksek rakamlı cihaz üzerinden vodafone kredi alınmaktadır. Cihazı satarken zarar etmek istemeyenler, aldıkları cihaza dikkat etmelidir. Bankaların istediği gerekli kriterleri sağlamayanlar için Vodafone’ın faturalı hatta kredi hizmeti, iyi bir alternatiftir.

İlginizi Çekebilir  Kredi Erteleme Faizi Nedir?

Büyük kolaylık olan kredi hizmeti, kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Sistem üzerinden alınan cihazın fiyatı, taksitler ile faturaya yansıtılmaktadır. Her ay fatura öder gibi taksitlerini ödeyenler, cihazın tüm haklarını istedikleri gibi kullanabilmektedir. Yeni telefon almak isteyenlere sunulan bu hizmet, acil paraya ihtiyaç duyanlar tarafından ilgi görmektedir.

vodafone kredi

Avantajları Nelerdir?

Herhangi bir kefile ihtiyaç duymadan alınabilen vodafone kredi sorunsuz bir şekilde elde edilmektedir. Bankaların haftalarca ihtiyaç kredisi vermelerini beklemek ve düşük limitli kredilerde bile yüksek dosya masraflarını ödemek istemeyenler, Vodafone krediden yana tercihlerini yapmaktadır. Birçok ayrıcalık sunan Vodafone Nakit İmkanı, her ay fatura öder gibi nakit para ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

Vodafone hat üzerine cihaz alanlar, isterlerse telefonu kullanabilecekleri gibi isterlerse de satışını gerçekleştirebilmektedir. Kefilsiz gerçekleşen Vodafone kredi, son derece güvenilirdir. Faturalı hat sahiplerinin puanları, ne kadarlık limit krediye sahip olacağını belirlemektedir. Faturalar ne kadar düzenli ödenirse, faturalı hat sahibinin puanı da o kadar artmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*