Bankaya Gitmeden Kolay Kredi

Bankaya Gitmeden Kolay Kredi almak artık mümkün. Kredi almak için bankaya gitmek ve gereken tüm işlemleri yerine getirmek büyük bir zaman ve emek ister. Bu işlemlerin sonunda bankanın onay vereceği ise kesin değildir. İstenen süreçlerin tamamının arkasında bankanın verdiği parayı geri alabilmek için bir garanti aramasıdır. Bundan dolayı banka kesin şekilde evrak ve gelir tespiti ister. Bunlar ile uğraşmadan istediğiniz telefonu almak veya kredi olarak kullanmak da mümkündür. Bunun olması için cep telefonuna kredi almak konusunda bilgi sahibi olmanız yeterli olur. Bankanın işlemleri uğraşmak istemeyenler için en kolay kredi seçeneği olduğunu ve kesinlikle güvenilir olduğunu dile getirmek gerekir.

Fatura Hattın Avantajı Nedir?

Bankaya Gitmeden Kolay Kredi
Bankaya Gitmeden Kolay Kredi

Sistemden yararlanmak için faturalı hattınızın olması gerekir. Faturalı hattınızın ise en az 6 aydır kullanılıyor olması beklenir. Bunun nedeni faturalı hat kullanan müşterilerin kullanım sıklıklarından ve düzenlerinden dolayı belli bir süre sonunda kullanıcı puanı elde ediyor olmasıdır. Ardından bu puana göre alabileceğiniz telefon marka ve modelleri belirlenir. Puanınızın yüksek olması bu noktada önem taşır. Yüksek bir puan aynı zamanda herhangi bir sınır olmadan istediğiniz telefonu almanız konusunda kolaylık taşır. Dilediğiniz telefonu seçtikten sonraki adım faturalı hattınıza telefonun tanımlanmasıdır.

Onay Almak Zor Mudur?

İstediğiniz telefonu seçtikten sonra onay almanız ve telefonun size teslim edilmesi ortalama 5 dakika kadar sürecektir. Ardından telefonunuz faturalı hattınıza tanımlanır, eklenir. Bunun anlamı aylık ödediğiniz faturanıza ek olarak telefon bedelinizin de eklenmesidir. İki tutarı birlikte kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ortalama 6-12 ay kadar süren ödeme seçenekleri sunulur. Telefonu aldıktan sonra telefon ihtiyacı olanlar için telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefon ihtiyacınız olmaması halinde ise telefonu satarak nakite çevirebilirsiniz. Bunu engelleyen herhangi bir yasal durum söz konusu değildir.

İlginizi Çekebilir  Yeni Ev Eşyaları İçin Doğru Bütçe Planlama

Avantajlı Mıdır?

Operatörler tarafından sunulan bu hizmet yasal ve güvenilir bir yoldur. Ayrıca işlemler ve diğer belgeler ile uğraşmanız da gerekmez. Banka faizi ile karşı karşıya gelmeniz de söz konusu olmaz. Ödemelerinizi taksitli şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca işlem için bir şart taşınması da gerekmediğinden oldukça avantajlıdır.

Turk Telekom faturalı hatta kredi almak için yapmanız gerekenler.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*