2020’nin Yeni Kredi Trendi

2019'un Yeni Kredi Trendi
2019'un Yeni Kredi Trendi

2020’un Yeni Kredi Trendi nedir? Nakit ihtiyacı doğduğunda insanların en sık akıllarına gelen çözüm bankadan kredi almaktır. Bankadan kredi almak için ise yerine getirilmesi gereken bir sürü şartı vardır. Şartların yerine getirilmesi halinde ise onay alınmasının beklenmesi gerekir. Onay süreci de büyük oranda bankanın size verdiği parayı geri alıp alamayacağını anlaması ve kredi notunuza bakılması için gerekir. Bunların yerine getirilmesi de kredi alabileceğiniz anlamına gelmez. Bunun için acil durumda olanların yardımına faturalı hatların imkanlarından yararlanmak gelir. Faturalı hatta kredi 2018 yılından beri sıklıkla bilinmesine ve kullanılmasına karşılık aslında daha uzun süredir kullanılan bir yöntemdir. Bir kampanya olmamakla birlikte operatörler tarafından sürekli yapılan bir işlemdir.

Faturaya Kredi

Nasıl Olur?

Yeni Kredi Trendi
Yeni Kredi Trendi

Telefon almak istediğinizde veya nakit ihtiyacınız halinde faturalı hattınızın olması sizi bir çok banka işleminden kurtaracaktır. Bunun için tek şart faturalı bir hattınızın olması ve bu hattı en az 6 aydır kullanıyor olmanızdır. 6 ay koşulunun olmasının arkasında duran tek neden ise tüketici olarak sizin değerlendirmeye alınmanızdır. Faturaları ödeme düzeniniz ve bundan kaynaklanan kullanım süreniz değerlendirildikten sonra size özel belirlenen bir puanlama olacaktır. Bankaların kullandıkları kredi notuna benzer şekilde düşünülmesi anlamayı kolaylaştıracaktır. Ardından belirlenen bu aralığa uygun şekilde telefon marka ve modellerinden almanıza onay verilir. Bazen puanınızın yeterli olması durumunda bir sınır da bulunmayabilir.

Bunu da Okumalısın
Faturanızın Kredi Çekmesi

Onay ve Tahsis

Seçtiğiniz telefonun size verilmesi işlemi bir kaç imza attıktan sonra kolaylıkla yapılır. İşlemlerin tamamlanması ve telefonun size teslim edilmesi oldukça kısa sürecektir. Ardından faturanızın üzerine yansıtılacak olan miktar belirlenir. Her ay sabit ödediğiniz faturanın üzerine telefon tanımlanması da yapılır. Bu sayede kolaylıkla ödemeleri de yapmanız sağlanır. Ayrıca 6-12 ay arasında eşit taksitler şeklinde ödemelerin yapılması da söz konusu olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Kredi Almanın Kolaylığı

Avantajlı Mıdır?

Oldukça yasal ve güvenilir bir yol olmasına ek olarak bankadan farklı yönü çok fazladır. Faiz ödemek zorunda kalmadan ve yasal işlemler ile uğraşmadan tamamlanması söz konusu olur. Ardından kolay ve pratik şekilde hem telefonunuz olacak hem de istemeniz halinde nakit sorununuz çözülecektir.

Adınıza kredi çıkmıyorsa, yapmanız gerekenler.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*