Faturanızın Kredi Çekmesi

Faturanızın Kredi Çekmesi sizin için bir mucize olacak. Bankalar kredi verme konusunda fazla şartın yerine getirilmesini isteyen kurumlardır. Bundan dolayı insanlar nakit ihtiyaçları olduğunda bankalardan kredi talep ederken yerine getirmek zorunda oldukları şartlardan ve işlemlerden bile sıkılabilirler. Ek olarak kredi notunuzun yüksek olmaması halinde ise kredi almanız neredeyse imkansız olacaktır. Bunun için insanlar alternatif bir yol aramaya başlamıştır. Uzun süredir kullanılır olmasına karşılık çok fazla bilgi sahibi olan insan olmamasından dolayı faturaya kredi imkanı olduğu bilinmez. Aslında oldukça kolay, pratik ve uzun süreçlerin yerine getirilmesi gerekmeyen bir yol olarak sayısız avantaj sağlar. Böyle olmasından dolayı da talep görmeye başlamıştır.

Faturaya Kredi

Faturanızın Kredi Çekmesi Nasıl Olur?

Faturanızın Kredi Çekmesi
Faturanızın Kredi Çekmesi

Telefon almak veya nakit ihtiyacınızı karşılamak için yapmanız gereken şey sadece faturalı bir telefon hattı kullanıyor olmaktır. Çünkü faturalı hattınızı kullanma uzunluğunuz ve faturalarınızı ödeme konusundaki başarınız size bir tüketici puanı belirlenmesine neden olacaktır. Bundan dolayı en az 6 aydır kullanıyor olmanız gerekir. Ardından belirlenen puan aralığında sizden bir telefon marka ve modeli beğenmeniz istenir. Puanınızın tavan olması halinde ise herhangi bir sınırlama olmaksızın dilediğiniz ücretteki telefonu seçmeniz sağlanır.

Sonraki Adımlar

Seçim yaptıktan sonra sıradaki işlem imzaların atılmasıdır. Bunun yapılması dakikalar içerisinde tamamlanacaktır. Ardından telefonunuz hemen teslim edilir. İhtiyacınızın olması durumunda telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Nakit ihtiyacınız olması durumunda ise telefonunuzu satarak bunu sağlayabilirsiniz. Bankalarda sayısız işlem yapmak ve faiz ödemek zorunda kalmadan kredi gibi kullanmanız da sağlanır. 6-12 aylık bir süreçte faturalarınızın üzerine eklenerek ödemelerinizin yapılması sağlanır. Bu da başka bir kolaylığıdır. Sistem güvenilir ve yasal olduğundan dolayı da fazla talep görmektedir. Siz de sistem hakkında operatörünüzden bilgi alabilirsiniz. Bu bir kampanya olmamakla birlikte sürekli devam eden bir durumdur.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatlara Kredi Almanın Yolları

Avantajları Nelerdir?

Bu şekilde alınan kredi faturanız üzerinden ödeneceği için kolay bir yoldur. Onaylanması ve alınması da aynı şekilde kısa sürer. Yerine getirilmesi gereken şartlar ve süreçler de bulunmaz. Operatörler tarafında sunulan bir işlem olması dolayısıyla de güvenilir bir yoldur. Bundan dolayı yapmanız gereken tek şey sadece faturalı bir hattı 6 aydır kullanıyor olmaktır.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*