Anında Kredi Nasıl Alınır?

Hem kredi alternatiflerinin çoğalmasından dolayı hem de bankaların kredi alma uygulamalarının çok popüler duruma gelmesi kredi almayı kolaylaştırmıştır. Bu durum kişiler için de oldukça kolay bir işlem süreci olduğu için bankalar, her yeni gün bu anlamda kendini güncelleyerek farklılık meydana getirmektedir. Son zamanlarda özellikle internetin çok kullanılmasından dolayı internet bankacılığı üzerinden bu işlemlerin çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması, anında kredi alternatiflerinin de ortaya çıkmasına sebebiyet veriyor. Eğer sizler de anında kredi nasıl alınır? Konusu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız makaleyi okumaya devam edebilirsiniz. Peki, Anında Kredi Nasıl Alınır?

Faturaya Kredi

Mobil Üzerinden ya da İnternet Şubesinden Anında Kredi

Anında Kredi Nasıl Alınır?
Anında Kredi Nasıl Alınır?

Pek çok bankada yeni bir sistem olan anında kredi fırsatı müşterilerin hizmetine sunulmuş durumdadır. Eğer bireyler bankanın şubesine gitmek istemiyorsa ya da çeşitli prosedürlerle uğraşmak istemiyorsa mobil üzerinden anında kredi alma seçeneğini değerlendirebilir. Eğer bankanın mobil üzerinden böyle bir hizmeti varsa, bankanın kendi mobil şubesine girmek yeterli olacaktır. Kredi müracaatı yapıldığında sistem direkt olarak kişilerin tüm bilgilerini analiz edip, bir sorun yoksa istenen kredi miktarını hesaba hemen yatıracaktır.

Anında Kredi Onayı

Pek çok banka düşük miktarda olan ihtiyaç kredileri için bazı durumlarda anında kredi kampanyalarını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Aynı zamanda şubesiz bankacılık hizmeti sunan bankalar da anında kredi onayı verebiliyor. Böyle bankalar, kredi müracaatı için gerekli olan kredi notu, gelir belgesi gibi çeşitli verilere sistem üzerinden erişim sağlayarak müracaatları değerlendirmeye alıyor. Eğer kredi için başvurulan banka, maaş alınan bankaysa anında kredi alma ihtimali de artmış oluyor.

İlginizi Çekebilir  Kredi İhtiyaçlarınızın Kolay Yoldan Çözümü

Hangi Bankalar Anında Kredi Veriyor?

İnternet üzerinden yapılabilen işlemlerin giderek gelişmesi ile beraber kredi sürecinin bütününde şubesiz, belgesiz ya da kefilsiz bir şekilde kredi veren bankaların sayısı çoğaldı. Yine bu rekabetin çoğalmasından dolayı, belli başlı kriterleri kendinde barındıran bireylerin bankalardan kredi alması çok kolay bir hale geldi. Bu bankalara örnek vermek gerekirse; Yapı Kredi Bank, Akbank, İNG Bank, CEPTETEB ve Finans Bank gibi çeşitli bankaların anında kredi hizmeti verdiğini söylemek doğru bir ifade olur.

Cep telefonundan anında kredi hakkında bilmeniz gerekenler.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*