Turkcell Kredi

turkcell faturalı hatta kredi

İçinde bulunduğumuz zamanın şartlarında, bütün operatörler aracılığıyla kredi kullanabilirsiniz. Turkcell faturalı hatta kredi bunlardan sadece birisidir. Siz de eğer Turkcell faturalı hat sahibiyseniz, telefon üzerine kredi alabilir buna göre nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Nakit ihtiyacınız ne kadarsa belirleyebilir, faturanız üzerine bunu kolayca alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Bildiğiniz üzere bankalar çoğu kişiye kredi fırsatı tanımaz. Kredi imkanı tanıdıkları kişilere de genellikle dosya masrafı ve diğer masraflarla oldukça yüksek maliyetler çıkarabiliyorlar. Bundan sıkılan kişilerse alternatif kredi yollarına başvurabiliyorlar. Bu alternatif kredi imkanlarından birisi de Turkcell operatörünün kişilere sağlamış olduğu nakit imkanıdır. Bu sayede nakit ihtiyacı olan bireyler, faturalı hatlarının kullanım durumlarına göre kredi alarak ihtiyaçlarını gideriyorlar. Üstelik bu nakit ihtiyacı başvurunun yapıldığı gün içerisinde karşılanabiliyor.

Faturaya Kredi

Turkcell Faturalı Hat Üzerine Krediye Nasıl Başvurulur?

Turkcell kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak en az 6 aylık bir kullanıcı olmanız gerekiyor. Yine mutlaka faturalı bir hattınızın olması gerekiyor. Bunların yanında sahip olduğunuz faturanızın aylık ödemelerini düzenli olarak yapmış olmanız başvuru yapabilmeniz için diğer şartlar içerisinde yer alıyor. Eğer tüm şartları yerine getiriyorsanız, başvurunuzu yetkili bayilere yapabilir ve Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Kredi miktarı, kullanılan faturanın büyüklüğüne ve ödeme geçmişine göre değişiklik gösterebiliyor.

Kimler Faydalanabilir?

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak için yukarıda da bahsettiğimiz şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer faturalarınızı düzenli olarak yapmadıysanız, puanlarınız düşük olacaktır. Bu nedenle yapacağınız başvuru muhtemelen reddedilecektir. Konuyla alakalı daha fazla bilgi almak ve kolayca kredi imkanından yararlanmak için kredi danışmanlık şirketleriyle iletişim kurmanız sizin faydanıza olacaktır. Eğer faturalı hattınızda düzenli ödeme yapmışsanız ancak son zamanda hattınızı kapamışsanız, yine başvuruda bulunamazsınız.

İlginizi Çekebilir  Avea Hattınızla Telefon Kredisi

Turkcell kredi

Geri Ödeme Nasıl Olmalı?

Nakit ihtiyacınızı karşıladıktan sonra sizlere bir geri ödeme planı sunulacaktır. Bunlar tamamen Turkcell güvencesi altında gerçekleştiğinden tamamen yasaldır. Taksit sayınız, ödeyeceğiniz aylık miktarı belirleyecektir. Aylık limitinizi mutlaka ödemeniz gerekiyor. Geri ödemelerde sorunlar yaşamanız halinde, Turcell sözleşme gereği yasal haklarını korumak için gerekli mercilere başvurabilir.

Turkcell Kolay Kredi Alma Yolları

Turkcel faturalı hatta kredi imkanından kolay ve gün içerisinde yararlanmak istiyorsanız, mutlaka bazı kurallara uymuş olmanız gerekiyor. Eğer sizde bu kurallara uyduysanız, birkaç saat içerisinde nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız Turkcell Nakit imkanından kolaylıkla yararlanmanız için izlemeniz gereken yollar;

  •  – Faturalarınızı zamanında ödemeye ve aksatmamaya çalışın.
  •  – İmkanınız varsa yüksek paketler kullanmaya çalışın. Ödemeleriniz düzenli ve paketinizin ücreti yüksek olursa, maksimum miktarlarla kredi miktarlarından faydalanabilirsiniz.
  •  – Faturalı hattınızla ilgili 2 ayda bir kez kontroller yapın. Puan durumunuzu ve telefon alma imkanlarınızı araştırın.

Bunlara uymanız halinde sizler de bankalara alternatif olan ve kolayca alınabilen Turkcell kredi avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. Hemen başvuru hakkında bilgi alabilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*