Turkcell Faturalı Hatta Kredi

turkcell faturalı hatta kredi

Turkcell faturalı hatta kredi ile artık ihtiyacınız olan miktarı yarım saat içinde kullanabilirsiniz. Günümüzde artık bütün operatörler üzerinden cihaz kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyaç durumunuza ve ödeme durumunuza göre cihaz alıp bu cihazı kullanabilirsiniz.

Bu operatörlerden biriside Turkcelldir. Turkcell hatta kredi üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Malumunuz olduğu üzere artık bankalar nakit musluklarını ya kısıyorlar ya da kredi faiz oranlarını masrafları ile beraber fahiş seviyelere yükseltiyorlar. İşte bu durumda hem dosya masrafı vermemek hem de kredi sigortası için yüksek rakamlar ödememek adına faturalı hatta kredi kullanabilirsiniz.

Faturaya Kredi

Operatör kredilerinden faydalanmak için faturalı hat kullanılması mecburidir. Faturalı hatlara Kredi imkanı ile telefon alarak, bu telefon taksitlerini faturanıza cihaz bedeli olarak yansıtabilirsiniz. Daha sonrada bu cihazı piyasa fiyatına nakit olarak elden çıkartabilirsiniz. turkcell faturalı hatta kredi işlemi yaparken şunu unutmayın. Turkcell, kredi puanınızı sorgulamakta ve bankalara olan düzensiz ödemeleriniz veya turkcelle olan düzensiz ödemeleriniz varsa bu durumlarda cihaz vermemektedir.

Turkcell Kredi Nasıl kullanılır?

İlk önce mutlaka en az altı aylık Turkcell faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Daha sonra faturalarınızı mutlaka düzenli olarak ödüyor olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde Turkcell Kredi imkanlarından faydalanamazsınız. Eğer 6 aylık faturalı hat aboneliğiniz var ve faturalarınızı da düzenli olarak ödüyorsanız. Kredi puanınız yüksek demektir ve faturalı hatta kredi kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi Veren Operatörler

Zaman zaman yasal olarak cihaz taksit sayıları değişiyor. Ancak genelde 12 taksit olarak operatörler uyguluyor. Turkcell bu cihaz kredisini 12 ay vadede kullandırıyor. Turkcell faturalı hatta kredi sine başvuru yaptığınız zaman operatör bayisi başvurunuzu kısa süreli değerlendirmeden sonra sonuçlandırıyor. Kredi puanınıza göre ne kadar limite kadar cihaz alabileceğinizin bilgisini size veriyor. Kredi puanına göre bazı abonelere iki bin TL.’ lik cihaz çıkarken, bazı abonelere beş bin TL.’lik cihaz çıkmaktadır.

Acil nakde ihtiyaç duyan insanlar genelde faturalı hatta kredi imkanlarından faydalanmaktadırlar. Ödeme bütçenize ve ihtiyacınıza göre yukarıdaki şartları sağlıyorsanız Turkcell kredi almanız kolay olacaktır. Yalnız mutlaka bu işlemleri güvenilir bayiler ile yapmanız gerekmektedir. Hat üzerine kredi işlemlerinde en önemli hususun güven olduğunu unutmamanızda fayda olacaktır.

Turkcell Kredi

Turkcell kredi faturaya bağlı olarak verilen hattınıza cihaz tanımlama şeklidir. Alınan telefonun ücretine göre puanlarınız belirlenir ve bu puana göre sizin almanıza uygun görülen telefonlar size sunulur. Bu sayede uygun fiyata telefon sahibi olmuş olursunuz. Peki, Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Bu sistem faturaya ek olarak telefon alma ya da cihaz alma durumudur. Ödenecek olan tutarlar aylık şekli ile cep telefonlarının faturasına yansıtılır. Bu sayede bankadan kredi çekip telefon almak isteyen fakat kredi almada sıkıntı yaşayanlar operatör sayesinde uygun olan telefona sahip olmuş olur. Ek bir komisyon ücreti de almayan operatör sadece 6 veya 12 ay boyunca telefonun tutarı ne ise onu ödemenizi sağlar. Bankaların kredi faizlerinden ziyade daha uygun bir fiyata telefon sahibi olmanın avantajını yakalamış olursunuz. Hattınızda bulunan puanlar sayesinde bu telefonu alabilirsiniz. Peki, Turkcell kredi için başvurmak gerekiyor mu?

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi ve Nakit İmkanı

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Başvuruları Nereye Yapılır?

Bunun için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok. Sadece operatör bayisine gidip faturalı hattınıza tanımlı olan puanlar ile telefon almak istediğinizi söylemek yeterli olacaktır. Turkcell kredi avantajı ve hattınıza tanımlı puanınızın sayesinde bir telefon sahibi olabileceksiniz. Tabi ki puanınızın yettiği telefonu alabilirsiniz. Bunun için operatör çalışanlarının uygun gördüğü telefonları seçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır.

Turkcell Kredi Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Kişinin operatöre ait faturalı hattını kullanıyor olması gerekir. Operatör kredi hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle kişinin kendisine verilen kredi tutarının kampanya da sunulan telefon için yeterli bir miktara sahip olması gerekiyor. Krediden faydalanabilmek için kişinin daha önceki dönemlere ait ödenmemiş bir faturasının bulunmaması ve herhangi bir gecikme yaşanmaması gerekiyor. Ayrıca abonelik sözleşmelerine aykırı olan herhangi bir durum yapmamış olması gerekir. Hattının aykırı bir davranış durum nedeni ile kapanmamış olması gerekir. Hattın daha önceden kapatılıp fatura edilmiş ve ödenmemiş iptal bedelinin olmaması gerekir. İşlemler sırasında herhangi bir vekaletname işlemi yapılmaz. Sonrasında 6 Ay veya 12 Ayda telefon borcu Turkcell’e ödenmiş olur.

Facebook sayfamızı takip edin.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*