Turkcell Kredi

turkcell faturalı hatta kredi

Turkcell kredi ile artık ihtiyacınız olan miktarı yarım saat içinde kullanabilirsiniz. Günümüzde artık bütün operatörler üzerinden cihaz kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyaç durumunuza ve ödeme durumunuza göre cihaz alıp bu cihazı kullanabilirsiniz.

Bu operatörlerden biriside Turkcelldir. Turkcell hatta kredi üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Malumunuz olduğu üzere artık bankalar nakit musluklarını ya kısıyorlar ya da kredi faiz oranlarını masrafları ile beraber fahiş seviyelere yükseltiyorlar. İşte bu durumda hem dosya masrafı vermemek hem de kredi sigortası için yüksek rakamlar ödememek adına faturalı hatta kredi kullanabilirsiniz.

Faturaya Kredi

Sadece faturalı hatlara!

Operatör kredilerinden faydalanmak için faturalı hat kullanılması mecburidir. Faturalı hatlara Kredi imkanı ile telefon alarak, bu telefon taksitlerini faturanıza cihaz bedeli olarak yansıtabilirsiniz. Daha sonrada bu cihazı piyasa fiyatına nakit olarak elden çıkartabilirsiniz. turkcell faturalı hatta kredi işlemi yaparken şunu unutmayın. Turkcell, kredi puanınızı sorgulamakta ve bankalara olan düzensiz ödemeleriniz veya turkcelle olan düzensiz ödemeleriniz varsa bu durumlarda cihaz vermemektedir.

Turkcell Kredi

Nasıl kullanılır?

İlk önce mutlaka en az altı aylık Turkcell faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Daha sonra faturalarınızı mutlaka düzenli olarak ödüyor olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde Turkcell Kredi imkanlarından faydalanamazsınız. Eğer 6 aylık faturalı hat aboneliğiniz var ve faturalarınızı da düzenli olarak ödüyorsanız. Kredi puanınız yüksek demektir ve faturalı hatta kredi kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kredi Başvurusu Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Vade durumu;

Zaman zaman yasal olarak cihaz taksit sayıları değişiyor. Ancak genelde 12 taksit olarak operatörler uyguluyor. Turkcell bu cihaz kredisini 12 ay vadede kullandırıyor. turkcell faturalı hatta kredi sine başvuru yaptığınız zaman operatör bayisi başvurunuzu kısa süreli değerlendirmeden sonra sonuçlandırıyor. Kredi puanınıza göre ne kadar limite kadar cihaz alabileceğinizin bilgisini size veriyor.

Kredi puanına göre bazı abonelere iki bin TL.’ lik cihaz çıkarken, bazı abonelere beş bin TL.’lik cihaz çıkmaktadır. Acil nakde ihtiyaç duyan insanlar genelde faturalı hatta kredi imkanlarından faydalanmaktadırlar.

Ödeme bütçenize ve ihtiyacınıza göre yukarıdaki şartları sağlıyorsanız Turkcell kredisi almanız kolay olacaktır. Yalnız mutlaka bu işlemleri güvenilir bayiler ile yapmanız gerekmektedir. Hat üzerine kredi işlemlerinde en önemli hususun güven olduğunu unutmamanızda fayda olacaktır.

Facebook sayfamızı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*