Kredi Almanın Kolaylığı

Bir ihtiyacınız olduğunda ve bunu gerçekleştirmek için paraya ihtiyaç duyduğunuzda en sık başvurulan yöntem banka kanalı ile kredi çekmektir. Bankalar yapıları gereği geri alamayacakları parayı kredi olarak vermek istemediklerinden dolayı onay aşamasına kadar çeşitli konularda bir takım işlemlerin yapılmasını isterler. Bunların başında şartların yerine getirilmesi ve kredi notunuzun yüksek olması gelir. Böyle olması ve süreçlerin uzun süreli olması insanları daha kısa ve pratik bir yol arayışına itmiştir. Faturalı hatta kredi çekmek fikri de bu noktada insanların ihtiyaçlarını karşılayacak oldukça kısa sürede temin edilen bir yol olarak aktarılabilir. Kredi almak veya cep telefonu sahibi olmak için yapılması gereken ise oldukça kolaydır. Peki, Kredi Almanın Kolaylığı nedir?

Sistem Nasıl İşler?

Kredi Almanın Kolaylığı
Kredi Almanın Kolaylığı

İlk olarak yerine getirmeniz gereken ilk koşul bir fatura sahibi olmaktır. Faturalı hattınızı en az 6 aydır kullanıyor olmanız da istenir. Bunun nedeni faturalı hattınızı kullanım alışkanlıklarınızdan kaynaklanan durumların bir puana dönüştürülecek olmasıdır. Böylelikle bankaya gittiğinizde size sorulan kredi puanınız gibi bir durumla karşı karşıya gelirsiniz.Puan kontrolü de yapıldıktan sonra geriye kalan ise belirlenen puan aralığında size sunulan telefon modellerinden bir tanesini seçmek olmalıdır. Seçeceğiniz telefon puan aralığında olmalıdır.

Bunu da Okumalısın
Faturalı Hatta Cihaz Tanımlama İşlemleri

Sonraki Adımlar

Belirlenen aralıktaki telefon modelleri ve markaları arasından ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. Belirlenen işlemlerin yapılması ve telefonun teslim edilmesi dakikalar sürecektir. Ardından her ay ödediğiniz cep telefonu faturalarınızın üzerine ek olarak belli aralıkta bir telefon bedeli eklenir. Bu süre ortalama 6-12 ay kadardır. Bu sayede farkında bile olmadan faturalarınız ile birlikte ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunu kullanmak istemediğinizde ise yapmanız gereken hemen satmaktır. Bu sayede nakit ihtiyacınız da ortadan kalkacaktır.

İlginizi Çekebilir  Hatta Kredi nin Sağladığı Büyük Kolaylıklar Nedir?

Sistem Avantajları

Operatörler tarafından yapılan bu işlem kampanya olarak düşünülmemelidir. Sürekli olarak uygulanan bir yoldur. Sistem pratik ve kısa süreli olduğundan dolayı oldukça avantajlıdır. Operatörler araştırılmalı ve size uygun olan telefon modelinin hangi operatörde olduğuna karar verildikten sonra işleme başlanmalıdır. Böylece daha avantajlı olur. Kredi çekemeyenler için alternatif bir yol olması nedeniyle de oldukça başarılıdır.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*