Kolay Yoldan Kredi Çıkarmanın Yolları

Bankalardan kredi almanın belli prosedürleri bulunmaktadır. Kolay kredi çekmek istiyorsanız, aldığınız maaş, sigortalı olduğunuz zaman ve kredi notunuz düşük olmamalıdır. Bu özellikler eksikse bankalar kredi vermemektedir. Bankalar için önemli olan verilen kredinin zamanında geri ödenmesini istemektedir. Banka şubesine gitmeden onlien olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ancak bu başvuruların çoğunluğu hayal kırıklığı olmaktadır. Bu neden le bankalara müracaat edilirken, bazı kriterlere uyulmasını gerekmektedir. Krediye başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş, gelirinizi resmi şekilde beyan edebiliyor olmanız gerekiyor. Peki, Kolay Yoldan Kredi Çıkarmanın Yolları nelerdir?

Kredi Notu Ve Onay

Kolay Yoldan Kredi Çıkarmanın Yolları
Kolay Yoldan Kredi Çıkarmanın Yolları

Yasal takibe düşen bireylere 5 yıl süreyle kredi verilmemektedir. Kredi çekmek istediğiniz banka ret yanıtı verebilmektedir. Bu ret yanıtından sonra başka bankaya kredi için müracaatınız kredi notunuzu düşürmektedir. Bankaların hızlı kredi reklamları banka sisteminde onaylandıktan sonra verilmektedir. Bu başvurular personel tarafından değerlendirilmemektedir. Bu onay süreci banka sistemi tarafından değerlendirilmektedir. Sistem kredi notu, borç durumu gibi faktörlere göre değerlendirme yapmaktadır.

Kolay Kredi

Talep ettiğiniz kredi limiti ve aylık taksitleri banka tarafından göz önünde bulundurmaktadır. Kredi başvurusu yapılırken 12, 36 ya da 48 ay vade seçeneklerini tercih etmeniz onay sürecini hızlandırmaktadır. Kolay krediler de maaşınız, kredi taksitinden fazla olmalıdır. Önemli olan maaşınızın fazla olmasıdır. Maaşınız 6000 tl ise kredi taksidiniz 3000 tl olacaktır. Ancak bu rakamlar ve onaylar başka borcunuz olmadığı durumlar da geçerli olmaktadır. Kolay kredi almanın başka yollarında bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kullandığınız faturalı hattınızın üzerinden kredi çekmektir. Bir diğeri ise kredi kartı müracaatı yaparak, limiti kadar parayı değerlendirmektir.

İlginizi Çekebilir  Kredinin En Kolay Yolu

Bilgilerinize Dikkat Etmelisiniz

Kredi başvurusunda bulunduğunuzda bilgileriniz eksiksiz olmalıdır. Bankaya ilk kez müracaat ediyorsanız bilgilerinizi kayıt etmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda kredi süreciniz hızlanmaktadır. Kredinizin onaylanması için internet ve telefon aracılığıyla kredi başvurusu yapıyorsanız, bütün bilgilerinizi tam vermelisiniz. Daha önce bankalara kredi için müracaat etmediyseniz olumlu sonuç alamazsınız. Bankalar bireysel kredi verdikleri için doğru ve kesin bilgiler talep etmektedir. Bu gibi olumsuz durumlarda düşük limitli bir kredi kartı sizin için ideal olmaktadır.

Turk Telekom Faturalı Hatta Kredi nasıl çıkartılır?

Acil Para İhtiyacı İçin Danışmanlık Hizmeti

Facebook sayfamızı takip edin.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*