Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot Alın

Bankkart Başak olarak da bilinen bu kart, Ziraat Bankası’nın verdiği hizmetlerden birisi de çiftçilere özel Başakkart’tır. Bu hizmet ile mazot, tohum, gübre, ilaç veya balıkçılık gibi hizmetlerde malzeme temin edilmesinde size özel olarak ayrıcalıklar sunuyor. Yalnızca bu kart ile tarım faaliyetlerinde kullanmayıp günlük alışveriş dahi yapabiliyorsunuz.

Başakkart Sahibi Olmak İçin

Yalnızca çiftçiler bu başvuruda bulunabiliyor. Eğer bir çiftçiyseniz ilk önce Ziraat Bankası’na başvuruda bulunmanız gerekiyor. En yakın Ziraat şubenize gidip kobi yetkilisiyle görüşmelisiniz. Daha sonra, evrak işlemlerine gelince sizden kimlik fotokopisi, gelir belgesi, imza sirküleri ve çiftçi olduğunuza dair kanıtlayıcı belgeler istenecektir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra eğer olumlu görülürse, kartınız size kurye tarafından ödeme talep edilmeden veriliyor.

Başakkart ile 6 Ay Vadeli Mazot Alımı Nerelerde Geçerli?

Bu kampanyadan yararlanmak için Ziraat Bankası’nın anlaşma yaptığı yalnızca iki istasyon var. Opet ve Sunpet istasyonlarından aldıkları akaryakıtın ödemesini 6 ay sonra ve vade farksız yapabildiklerini belirtti. Yani bu iki istasyona giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Daha Bir Çok Kampanya

Yalnızca tarım alanında kampanyaları olduğu kadar, günlük alışverişlerde de kullanıcılarına birçok indirim fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası’nın anlaşma yaptığı birçok şirketlerden alışveriş yaptığınız takdir de alışverişlerinizden puanlar, indirimler ve taksit fırsatları elde ediyorsunuz.

Başakkart Başvuru Sorgulama

Eğer başvuruda bulunduysanız, Bankkart’ın web sitesinden başvuru sorgulama kısmına giriniz. Daha sonra karşınıza kimlik kartınızı, telefon numaranızı ve güvenlik kodunu girmeniz isteniyor. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra başvurunuza dair bir sayfa göreceksiniz. Eğer başvurunuz kabul edildiyse ilgili kartın isminin yanında onaylandı; onaylanmadıysa Başakkart isminin yanında onaylanmadı olarak size haber verecektir.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatlara Kredi İmkanıyla Cep Telefonu Alma

Başakkart’ın Özellikleri

Başvurunuz onaylandığı takdir de kartınızı hem tarım faaliyetleri için hem de günlük alışverişler için de kullanabilirsiniz. Yalnızca, Ziraat Bankası’nın web sitesinden yahut mobil uygulamasından kartınızın ayarlarından eğer kapalıysa Kredi Kartı özelliğini açmanız yeterlidir. Ayrıca eğer bankadan işletme kredisi talebinde bulunduysanız tek bir kart ile kredinizi banka kartı özelliğiyle ATM’lerden çekebiliyorsunuz. Tarımsal eşyalar satan mağazalarda alışveriş yapabiliyor ve geçerli istasyonlardan Başakkart ile 6 ay vadeli mazot alabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*