Faturalı Hattınızın Kredisi Var

Artık Faturalı Hattınızın Kredisi Var! İnsanların çeşitli nedenlerden dolayı nakit paraya ihtiyaç duymaları söz konusu olabilir. Bunun için ise sıklıkla yapılan başvuru bankalar aracılığı ile olur. Bankaların uzun işlemlerini ve onay sürecini, şartlarını yerine getirmek yerine daha alternatif bir çözüm yolu bulmak isteyenler faturalı hatlarının avantajlarından yararlanabilirler. Faturalı hatta sahip olan ve acil para bulması gereken kişilerin aslında henüz çok bilmediklerinden kullanmadıkları bir yöntem vardır. Telefon almak istediğinizde de aynı şekilde faturalı hattınızın olmasından yararlanabilirsiniz. Bundan dolayı elinizdeki kolay yöntemi değerlendirebilir ve pratik şekilde nakit ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Faturaya Kredi

Sistem Nasıl İşler?

Faturalı Hattınızın Kredisi
Faturalı Hattınızın Kredisi

Öncelikle faturalı hattınızın avantajından yararlanmak için ez az 6 ay süreyle herhangi bir operatörün faturalı hattını kullanıyor olmanız gerekir. Bunun nedeni ise operatör tarafından faturaları yatırma başarınız ve ne kadar süredir kullandığınız gibi etmenlerin toplamından oluşan bir puanlamanın yapılmasıdır. Bu sayede sizin adınızı bir kullanıcı puanı belirlenir. Bu puan herhangi bir bankaya başvuru yaptığınızda kontrol edilen ve onay almanızda önemli olan krediniz notunuz ile aynı anlamda kullanılır. Ardından belirlenen puana göre size de bir aralık belirlenir.

Nasıl Alınır?

Belirlenen puan aralığı sizin hangi telefon ve modelleri alabileceğinizin belirlenmesinde kullanılır. Bu aralığa göre bir telefon seçerek hemen alabilirsiniz. Herhangi bir işlem yapmanız da gerekmez. Zaten faturalı hat müşterisi olduğunuzdan dolayı operatör sizin bilgilerinize sahiptir. Bunun için herhangi bir işlem veya evrakla uğraşmanız da gerekmez. Belirlenen telefon modelini ihtiyacınız olması halinde kullanabilirsiniz. Ödemeleriniz 6-12 ay aralığında belirlenen taksitler üzerinden aylık faturanızın üzerine yansıtılır. Farkında olmadan ödemelerinizi de tamamlarsınız. Telefon ihtiyacınızın olmaması halinde ise bunu kredi gibi değerlendirebilirsiniz. Bu telefonu nakite çevirme şansınız da vardır.

İlginizi Çekebilir  Akbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Sistemin Avantajları

Banka veya diğer finans kuruluşlarından kredi çekemeyenler için güvenilir ve kısa sürede çekilebilen bir kredi olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ödemelerinizin faturanıza yansıtılarak alınması durumundan dolayı rahatlıkla ödemeniz de söz konusu olacaktır. Nakit ihtiyacınız veya telefon alma istediğiniz de yerine getirilmiş olacağından dolayı kolaylıkla bu sistemden yararlanma yoluna gidebilirsiniz.

 

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*