İş bankası Gelir Belgesiz Kredi Verir mi?

Türkiye’nin en önde gelen bankaları arasında yer alan İş Bankası, farklı türlerdeki kredileri ile nakit ihtiyaçlarını gideriyor. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ev kredisi gibi temel ürünleri banka üzerinden vade ve faiz oranlarına dikkat ederek alabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası gelir belgesiz kredi fırsatlarından da yararlanabilmek mümkündür. Özellikle internet bankacılığı üzerinden başvuru yapan ve kredi sicili iyi olan kişiler, gelir belgesi vermeden kredi çekebiliyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası gelir belgesiz kredi
İş Bankası gelir belgesiz kredi

Farklı ihtiyaç alanları için kredi sunan İş Bankası, 50 bin TL’ye kadar anlık nakit sunabiliyor. Bu kredi türü altında; eğitim kredisi, tüketici destek kredisi, arsa kredisi, yat kredisi, çevreci kredisi ve 2/B kredisi gibi ürünler yer alıyor. İlgili alanlardaki kredi başvurularını internetten, şubelerden ya da SMS kanallarından yapabilirsiniz. Şubelerden başvuru yapan kişilerin bankaya gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve kredi başvuru formu evraklarını vermesi yeterli olacaktır. Eğer size kredi çıkmıyorsa ve İş Bankası gelir belgesiz kredi avantajından yararlanmak isteyorsanız  bankaya bir ipotek beyan ederek de kredi kullanabilirsiniz. Bankanın daimi müşterisi olan kişiler, internetten yapacağı başvurularda yine herhangi bir gelir belgesi vermek zorunda değildir.

İş Bankası Taşıt Kredisi

Sıfır ve ikinci el araç satın almak isteyen kişiler için kredi kullandıran İş Bankası, vatandaşların araç hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Sıfır araç satın alacak kişiler; 120 bin TL’ye kadar olan araçların %70’lik kısmı için, 120 bin TL’yi aşan araçların ise %50’lik kısmı için bankadan kredi alabilir. 48 aya kadar vade seçeneği uygulanan bu kredilerde; araçlara ait proforma fatura ya da ruhsat belgesi ile kredi çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

İş Bankası Konut Kredisi

Uygun vade ve faiz oranları ile konut kredisi hizmeti sunan İş Bankası, ev hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Doğrudan şubelerden yapacağınız konut kredisi başvurularında; gelir belgesi, satın alınacak eve dair tapu ve nüfus cüzdanı belgeleri istenecektir. Gerekli evrakları hazırlayarak şubelerden başvuruları yapabilirsiniz. Konut kredileri için toplamda 360 ay (30 yıl) vade seçeneği uygulanıyor. En düşük vade sayısı ise 12 ay olarak belirlenmiştir.

Facebook sayfamızı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*