Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Halkbank yılların deneyimi ile bankacılık hizmetleri sunduğundan geniş bir müşteri kitlesine ev sahipliği yapıyor. Türkiye Halk Bankası A.Ş ismi ile hizmete sunulan Halkbank, diğer bankalardan farklı olarak 1933 tarihinde 2284 Halk Bankası sayılı Halk Bankası ve Halk Sandığı Yasaları mevcut. Bu yasalar dahilinde Türkiye’de hizmet sunan küçük ve orta düzeydeki sanayi ve esnaflara düşük faiz oranlarından pratik bir biçimde kredi hizmet sunma amacıyla 1938 tarihinde resmen hizmete sunulan bir kamu finans kuruluşudur.

Müşterilerine daha yakın olabilmek ve birçok bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirmesini sağlamak amacıyla internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM ve şube gibi pek çok farklı kanaldan bankacılık hizmeti sunuyor. Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 400 ve 444 0 400 olmak üzere toplamda 2 farklı adetten oluşuyor.

Halkbank Telefon Bankacılığı

Halkbank 0850 222 0 444 telefon bankacılığı üzerinden işlemler yapılabilmesi için ilk olarak banka müşterisi olunması gerekiyor. Halkbank 0850 222 0 444 telefon bankacılığı sayesinde kredi kartı ve bankamatik kartı işlemleri, fatura ödemeleri yapılabilir. Bunların dışında hesaptan para transfer işlemi gibi birçok bankacılık işlemleri yapılabilir. Halkbank telefon bankacılığı sayesinde Halkbank internet şubesi ziyaret edilmeye gerek duyulmaz. Kredi kartı, bankamatik kartı, vadeli ve vadesiz hesap bakiyesi öğrenme gibi işlemler de gerçekleştirilebilir.

İlginizi Çekebilir  Avea Hattınızla Telefon Kredisi
Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank Telefon Bankacılığı Şifresi Alma

Halkbank telefon bankacılığı şifresi alma işlemi ise oldukça basittir. Bunun için atılması gereken tek adım cep telefonuna ya da tablet cihaza indirilen Halkbank mobil uygulamadan ”Parolamı Unuttum” kısmına tıklanması Halkbank kredi kartı, bankamatik kartı veya Bank24 Jet kart bilgileri üzerinden Bireysel Mobil Şube şifresi birkaç dakika içerisinde oluşturulabilir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank müşteri hizmetleri numarası 444 0 400 ve 0850 222 0 444 olarak hizmete sunuluyor. Halkbank müşterileri Türkiye 81 ili üzerinden 444 0 444 müşteri hizmetleri servisinden Halkbank tüm bankacılık işlemlerine başvurabiliyorken, yurtdışında bulunan Halkbank müşterileri ise 0850 222 0 444 müşteri temsilcisi hattından tüm bankacılık işlemlerini halledebilirler.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

81 ilimizde de şubesi bulunan Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 444 ve 0850 222 0 444 olarak hizmete sunulmuştur. Halkbank müşterileri bu telefon hattından 7/24 iletişime geçebilir ve birçok bankacılık işlemlerini halledebilirler. Halkbank müşteri hizmetleri kanalı sayesinde ayrıca şubeye başvurmaya gerek kalmadan ev konforunda işlemler sonuçlandırılabilir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank 444 0 400 ve 0850 222 0 444 müşteri hizmetleri servisine kolayca bağlanmanın yolları da bulunuyor. Halkbank müşteri hizmetleri numaralarından Halkbank diyalog merkezi ile iletişime geçilir. Müşteri tarafından banka hesap bilgileri aktarıldıktan hemen sonrasında ise sistem tarafından telesekreter menülerine aktarılır. Ve sonrasında kredi kartı işlemleri için 1 tuşu ve akabinde müşteri temsilcisi ile görüşmek için bazı tuşlamalar gerekir. 0 tuşu, bankacılık hizmetleri için 2 tuşu ve hızlı bağlantı için 0 tuşu, şifre ve parola işlemleri için 3 tuşu Tuşlanır. Akabinde aktarılan menüden 0 tuşu, diğer işlemler için 4 tuşu ve akabinde müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek için 0 tuşu ve son yöntem olarak da banka üzerinden yapılan tüm işlem, sorgulama sonuçları öğrenmek için 6-8 Başvuru Sorgulama ve 6-0 müşteri temsilcisine bağlanma gerçekleştirilebilir. Halkbank bankacılık hizmetlerinden faydalanmak istendiğinde en yakın Halkbank şubesine başvurularak vadeli veya vadesiz mevduat hesabı açılması yeterlidir.

İlginizi Çekebilir  Kredi Notu nuz Yüzünden Kredi Çıkmıyorsa Yapmanız Gerekenler

Facebook sayfamızı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*