Gelir Belgesiz Kredi Veren Yerler

Pek çok tüketiciler gelir belgesiz kredi veren yerler hakkında bilgi almayı talep ediyor. Birçok bankalara bakıldığında maaş bordrosu ve gelir belgesi talep edebiliyor. Bu durum sonucunda ise birçok müşteriler kredi alımında zorluk çekebiliyor. Bankalardan kredi almak isteyenler arasında ev hanımları da bulunuyor. Bu sebeple özellikle de ev hanımları tarafından gelir belgesi sunulması imkânsız olabiliyor.

2019 Yılında Gelir Belgesiz Kredi Alınabilecek Yerler

2019 yılı itibariyle bankalardan 10 bin TL civarı kredi gelir belgesiz olarak birçok bankalar tarafından sunulabiliyor. Bankalar gelir belgesiz ve faizsiz kredi vermek konusunda kredi notu hesaplamakta ve kredi faiz miktarlarını bu notu baz alarak hesaplıyor. Bu sebeple kredi notu yüksek olan müşteriler gelir belgesiz olarak daha düşük faiz miktarından kredi alabiliyor. Kredi notu düşük olanlar ise daha yüksek faiz miktarı üzerinden kredi çekebiliyor.

Odeabank Nakit Hazır

2019 yılı itibariyle gelir belgesiz olarak kredi sunan bankalardan biri Odeabank’tır. İhtiyaç Kredisi dâhilinde gelir belgesi beyan edilmeksizin 15 bine kadar kredi çekilebiliyor. Aylık % 0.99 faiz oranları üzerinden Odeabank şubesinden veya internet bankacılığı üzerinden 60 ay vadeli olarak çekilebilir. Fakat aylık %0.99 faiz oranı yalnızca 3 bin TL krediyi 12 ay vadeli olarak çekmek isteyenlere sunuluyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Yerler
Gelir Belgesiz Kredi Veren Yerler

Bunun haricindeki kredi oranlarına ve vade sayılarına %1.29 aylık faiz oranı sunuluyor. Odeabank nakit hazır kredisine banka şubesinden, 444 8 444 Odeanbank müşteri hizmetleri biriminden, mobil banka şubesi üzerinden, Akbank Atm cihazlarından, PTT şubelerinden başvuru yapılabilir.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi ve Nakit İmkanı

ING Bank Mini Kredi

ING Bank Mini İhtiyaç Kredisi ise 5 bin TL ve altı olarak gelir belgesiz olarak sunuluyor. %1.99 aylık faiz oranı sunan Banka’dan tercihiniz doğrultusunda 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Ayrıca 5 bin TL altı sunulan aylık %1.99 faiz oranı ise müşterilerin kredi notu bazından farklılık gösterebiliyor.

Bankalardan gelir belgesiz kredi alınabilmesi için öncelikle ilgili bankada vadeli veya vadesiz mevduat hesabı açılması gerekiyor. Bu işlem için T.C kimlik belgesi ile birlikte banka şubesinden hesap açılabilir. Gelir belgesiz krediler diğer kredilere oranla daha hızlı bir şekilde sunulabiliyor.

Facebook sayfamızı takip edin.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*