Faturaya Kredi Veren Operatörler

Faturalı hat sahipleri için nakit ihtiyacının başka bir şekilde karşılanmasına yardımcı olan operatörler, kullanıcılarına kendi faturalarına ek şekilde yansıtılarak telefon vermektedir. Bankalar üzerinden kredi çekemeyen kişilerin ya da banka prosedürünü beklemek istemeyen kişilerin başvurdukları bu yöntem, hızlı ve güvenilir bir şekilde işler. Faturaya kredi alımı yapabilmek adına öncelikli kullanıcının bağlı bulunduğu operatör üzerinden başvuru yapması gerekir. Operatörlerin bu konuda faturalı hatta tanımlı olan cihaz satışı, mağazaları üzerinden gerçekleşir. Peki, Faturaya Kredi Veren Operatörler ne gibi bir hizmet sağlıyor.

https://www.faturayakredi.com.tr/faturaya-kredi/

Faturaya Kredi Nedir?

Faturaya Kredi Veren Operatörler
Faturaya Kredi Veren Operatörler

Operatör bayileri üzerinden faturalı hatta tanımlanarak satın alınmış ve taksitlendirilmiş olan cep telefonunun başka birine satışının yapılması ile nakit ihtiyacı karşılanabilir. Bu anlamda fatura ile kredi alım durumu söz konusu olup, operatörler bu satış işlemini yaparlarken bireyin puan durumuna göre cihaz satarlar. Minimum 6 aylık bir süreçte faturalı hat sahibi olma şartı operatörler tarafından aranırken, son 3 aylık faturanın da düzenli bir şekilde ödenmiş olması gerekir. 6 ya da 12 aylık geri ödeme taksit imkânları ile kredi alımı söz konusu olur.

Faturaya Kredi Kullanımı

Telefon hattına kredi kullanımı sağlayabilmek için öncelikli olarak faturalı hat sahibi olunması gerekir. Söz konusu operatör firmasının en yakın şubesine gidilerek başvuru yapılması halinde, kullanıcıya taahhüt süresi göz önünde bulundurularak bir sözleşme imzalatılır. Faturalı hatta tanımlanabilecek olan cihazlar arasından seçim yapan kullanıcı, bu cihazı alarak her hangi bir alanda satışını gerçekleştirebilir ve nakit ihtiyacını karşılayabilir. Bunun yanı sıra kendisi için telefon almak isteyenlerin de yararlanabileceği bu işlem, operatörün sunduğu cihazlar arasında tercih edilerek yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Kredi Notu nuz Yüzünden Kredi Çıkmıyorsa Yapmanız Gerekenler

Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler

Faturalı hat sahiplerine kredi vermekte olan operatörler; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak üç farklı seçenek üzerinden sayılabilmektedir. Bu operatörlerden her hangi birine bağlı olan kullanıcı, en yakın mağazasına giderek faturalı hattına tanımlayabileceği bir cihaza sahip olabilir. Taksitlendirme işlemi 6 ya da 12 aylık süreçler içerisinde yapılmakta ve kullanıcının faturasına ek olarak cihaz masrafı da yansıtılmaktadır. İstenilen telefonu alabilmek için firma tarafından belirlenmiş puan aralığında ödeme yapmış olmak gerekir.

Facebook sayfamızı takip edin.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*