Faturaya Kredi İmkanı ile Neler Yapılabilir?

Faturaya Kredi İmkanı
faturali-hatta-nakit

GMS operatörlerinin müşterilerine sunmuş olduğu Faturaya kredi imkanı oldukça avantajlı bir sistem olması sebebi ile tüm müşterilerin bilmesi gereken bir sistemdir. Telefon günlük hayatımıza gerek iletişim ihtiyacımızı gerek ise iş görüşmelerimizi gerçekleştirebileceğimiz oldukça kullanışlı bir teknolojik gereçtir. İş hayatınız ile ilgili evrakları dahi düzenleyebileceğiniz, sanal ortamlarda ders çalışabileceğiniz telefonlar günümüzde 7’den 70’e herkesin cebinde bulunmaktadır.

Faturaya Kredi

GSM operatörleri

GSM operatörleri telefonların bu denli avantajlı olması ve yaygın bir kullanıma sahip olması gibi gerekçeler ile tüm müşterilerinin bir telefona sahip olabilmesi için onlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fatura üzerinden telefon satın alınabilmesi operatörlerin müşterileri için son model telefonlara sahip olabilmelerine yönelik bir kolaylıktır. Tek yapmanız gereken ilgili operatörün bayiliklerine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmek ve beğendiğiniz telefon üzere bir anlaşma yapmak olacaktır. Aylık düzenli olarak faturanıza ek olarak belirtilen masrafı ödeyerek yeni ve son model bir telefona sahip olabilirsiniz.

Faturaya Kredi İmkanı ndan Faydalanmak İçin Gereken Şartlar

Faturaya kredi imkanı GSM kullanıcılarına operatörleri tarafından sunulan ve oldukça avantajlı bir kampanyadır. Yeni model telefonlar hemen hemen her yıl çıkmaktadır. Daha yüksek modellerde ise bir önceki modelde olmayan birçok kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Bu sebep ile telefon kullanıcıları yeni modelleri takip etmekte ve bu modelleri satın almak istemektedir. Ancak nakit eksikliği sebebi ile bireyler kimi zaman yeni model telefonları almakta zorlanır. Faturanız üzerinden telefon satın alma imkanı sayesinde yeni model telefonlarınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ancak bunun için en az 6 aydır faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer cep telefonu hattınız faturalı değil ise en az 24 aylık sabit telefon hattınızın bulunması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir  Borç Para Nereden Bulabilirsiniz?

Yeni Model Telefonları Faturaya Kredi İmkanı ile Sahip Olun

Her geçen gün teknoloji devleri çalışmakta ve belirli aralıklar ile yeni model telefonlarını piyasaya sürmektedir. Sizde yeni model telefonları satın almak için gerekli olan nakit miktarını bulmakta güçlük çekiyor iseniz bankalara gitmek yerine Faturaya kredi imkanını operatörlerinizden talep edebilir ve faturanıza ek ücret ödeyerek kolaylıkla yeni model telefonlarınızın sahibi olabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edin.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*