Faturalı Hatta Kredi Kolaylığı

Faturalı Hatta Kredi Kolaylığı ile telefon almak artık mümkün oluyor. Kredi kullanmak bir ihtiyaç halinde herkesin ilk olarak aklına gelen yoldur. Akla gelen diğer yol ise bankadan kredi almaktır. Bankadan kredi almak için sağlanması gereken onaylar ve yerine getirilmesi beklenen şartlar vardır. Bunun için tüketiciler bu kadar şartı yerine getirmek, ardından da onay beklemek istemeyebilir. Onay alınması ise tamamen şans olarak değerlendirilebilir. Bunun yerine faturalı hattınızın olması halinde kolaylıkla kredi kullanma şansınızı deneyebilirsiniz. Faturaya kredi imkanı Ankara gibi büyük şehirlerde hızlı bir şekilde yayılmasına ve kullanılmasına rağmen hala diğer yerlerde detaylara çok hakim olan insan sayısı azdır. Yöntemin oldukça kolay ve kısa süreli olduğunu söylemek gerekir.

Nasıl Alınabilir?

Faturalı Hatta Kredi Kolaylığı
Faturalı Hatta Kredi Kolaylığı

İlk olarak bir faturalı hattınızın olması gerekir. Faturalı hattınızın ise en az 6 aydır kullanılıyor olması şarttır. Faturalı hattınızın 6 ay kullanılmasının nedeni sizin kullanım sıklığınız ve faturaları ödeme düzeninizden dolayı size bir kullanıcı puanı verilmesidir. Bankadan kredi çekerken kredi notunuza bakılması olarak değerlendirebilirsiniz. Belirlenen puan hangi telefon marka ve modelini alabileceğiniz konusunda bilgi olarak size sunulur. Alabileceğiniz telefon marka ve modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bazı kullanıcıların ise telefon marka ve modelleri seçiminde puanları yüksek olduğundan dolayı bir sınırlama bulunmaz.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Telefon seçiminizden sonra onaylanması ve telefonun size teslim edilmesi ortalama 5 dakika sürecektir. Ödemeler ise telefon faturanıza ek olarak yansıtılır. Ortalama 6-12 aylık süreçte ödemelerin tamamlanması beklenir. Ödemeleri faturanıza ek olarak ödediğinizden dolayı oldukça pratik bir şekilde yararlanmış olursunuz. Ayrıca telefona ihtiyacınız olması halinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefondan ziyade nakite ihtiyacınız olması halinde ise telefonunuzu satabilirsiniz. Bunu engelleyen herhangi bir yasal durum yoktur.

Avantajlı Mıdır?

Bankalar ile uğraşmak ve şartları yerine getirmek ile uğraşmazsınız. Ayrıca ödemelerinizin telefon faturanızın üzerine eklenmesi de büyük kolaylıktır. Bankanın faiz veya diğer dosya masrafları ile uğraşmanız da gerekmez. Onaylanması ve hattınıza tanımlanması 5 dakika kadar bir zaman alacaktır. Güvenilir ve yasal bir işlem olmasından dolayı da herhangi bir sorun yaşanması söz konusu olmaz.

Facebook Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*