Cep Telefonuna Kredi Almanın Yolları

Son zamanlarda sıklıkla duyulmaya başlanan cep telefonuna kredi almanın yolları nı bu yazımızda detaylandırıyoruz. Alternatif bir yol olması ve oldukça kolay basamaklardan oluşması nedeniyle birçok kişinin aklına gelen ama hakkında fazla bilgi sahibi olmaması nedeniyle vazgeçtiği bir kredi yöntemidir. Bundan dolayı cep telefonunuz vasıtasıyla kredi çekmek için bu işlemlerde size destek olacak firmalardan yararlanabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için hangi şartların olduğu ve hangi belgelerin istendiği gibi konularda bilgi sahibi olmak kredinizin alınmasında kolaylık sağlayarak sürecin daha olumlu ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Nasıl Kredi Alınır?

Cep telefonunuz üzerinden kredi almak için öncelikle en az 6 aydır faturalı bir hat kullanıyor olmanız gerekir. Fatura hattınızın kullanım süresinin uzun olması sizin açınızdan oldukça önemlidir. Çünkü uzun süre faturalı kullanım ve bundan doğan düzenli fatura ödemeleri oluşturulan müşteri puanınızın yüksek olmasına neden olur. Müşteri puanınızı bankaya kredi almak için gittiğinizde karşınıza çıkan kredi notu ile benzer şekilde düşünebilirsiniz. Ardından geriye kalan hangi operatörün hangi faiz oranı ile kredi sağladığına dair bir araştırma yapmanız gerekir. Araştırma sonucunda karar vermelisiniz.

Cep Telefonuna Kredi Almanın Yolları
Cep Telefonuna Kredi Almanın Yolları

Araştırma Aşaması

Faturalı hattınızın olması ve kredi almak istemeniz bunu kolaylıkla yapabileceğiniz anlamına gelmez. Özellikle araştırma aşamasından konusunda uzman firma tarafından destek almanız süreçten en düşük faiz oranı ile çıkmanıza olanak tanır. Bunun için bir çok operatörün sunduğu kampanyalar araştırılmalıdır. En uygun olan ve vade olarak en uzun süreyi sunan operatör tercihleri avantajları ve dezavantajları ile firma tarafından size sunulur. Buna bakarak karar verebilir ve işlemlerinizin hızlanmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Kredi Alınması

Kredinizin alınması temelde operatörden cep telefonu alınması olarak özetlenebilir. Bu şekilde alınan cep telefonu uygun faiz oranı ile faturanızın üzerine eklenir. Bu işlemleri mutlaka yetkili bayilerde yapmalısınız. Bunun için danışman firma size yardımcı olacaktır. En çok nakite dönüştürülme olanağı olan modeli almak ve en doğru telefon firmasına güvenmek gibi detaylar oldukça önemlidir. Alternatif kredi çekmek isteyenler için en mantıklı ve kısa yoldur.

Anında kredi nasıl alınır?

Facebook sayfamızı takip edin.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*